Lajm i mirë për përdoruesit e Samsung, cilësitë e Note 7 integrohen në Galaxy S7

E martë, 18 Tetor 2016   –   Sakte.net 

Pronarët e S7 dhe S7 Edge kanë filluar të vërejnë disa përditësime të reja në pajisjet e tyre që kanë sjellë tiparembresëlënëse të cilat kanë qenë pjesë vetëm e Note 7.
Edhe pse kjo mund të mos e zëvendësojë dëmin e GalaxyNote 7, së paku S7 nuk do të shpërthejë në mënyrë të papritur.

Këto tipare përfshijnë ekranin me dritë të pandalshme, tipare të personalizuara të fotove, zgjedhjen mes orës digjitale ose analoge dhe njoftime të reja.

Megjithatë, jo të gjitha tiparet e Note 7 mund të integrohen në S7 pasi që ky i fundit nuk është i pajisur me stilolapsin elektronik S-Pen

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme