Lamtumira emocionuese e Adnan Januzajt me tifozët e Sociedadit!

Adnan Januzaj është përshendetur me skuadrën e Real Sociedadit.

Përmes një njoftimi në rrjetet sociale, futbollisti shqiptar ka falendërur klubin dhe tifozët.

Januzaj nuk e ka treguar destinacionin, por me Real Sociedadin e ka mbaruar kontratën.

Ky është shkrimi i Januzajt:

Para pesë vitesh arrita në këtë qytet si fëmijë i frikësuar dhe zbulova familjen time të dytë. Gjatë rrugës jam mbushur me gëzime dhe trishtime.

Me Real Sociedadin kam arritur gjithmonë të jem në elitën e futbollit evropian dhe kam fituar edhe një kup. Ju tifozë do të më mungoni shumë.

Faleminderit Jokin, Olabe dhe Eric e ju kolegët e mi, Faleminderit

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme