Lamtumirë Arsenal, Giroud dhe Koscielny befasojnë me klubin e ri (Foto)

Olivier Giroud dhe Laurent Koscielny mund t’i bashkohen Marseilles gjatë verës

 

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, skuadra e Marseille po synon ta bëjë një ekip të fortë për sezonin e ri.

Ekipi nga Velodrome, e cila është në pronësi të biznesmenit amerikan, Frank McCourt, pritet të jetë shumë aktiv gjatë verës.

Thuhet se Marseille po synon të transferojë dy yjet e Arsenalit: Olivier Giroud dhe Laurent Koscielny. /Express/