Lamtumirë Dortmund, transferohet te Barcelona (FOTO)

Barcelona është e interesuar për një përforcim të madh nga Borussia Dortmund.

Ousmane Dembele mund të largohet nga Borussia Dortmund pas përfundimit të këtij sezoni.

Mesfushori ofansiv, 19-vjeç, është objektivi më i ri i Barcelonës, shkruan e përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo”.

Dembele ka shkëlqyer me paraqitjet e tij gjatë këtij sezoni në Dortmund, përcjell “lajmi.net”.

Dhe, kjo ka bërë që ai të zgjojë interesim nga Barcelona, e gatshme ta transferojë pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme