Lamtumirë Real Madrid, transferohet në Barcelonë (FOTO)

Barcelona kërkon një përforcim të madh nga Real Madrid.

Isco mund të largohet nga Real Madrid duke u transferuar në Barcelonë.

Mesfushori spanjoll është objektiv i gjigantit katalan, raporton e përditshmja spanjolle “El Pais”.

Barcelona është e gatshme ta mirëpres Iscon në Camp Nou por nga vera e vitit të ardhshëm, përcjell “lajmi.net”.

Isco nuk është i lumtur në Real Madrid pasi nuk po aktivizohet rregullisht, dhe kalimi në Camp Nou nuk është mision i pamundur. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme