Leao po përballet me gjyq, kjo është arsyeja

Një seancë dëgjimore në një gjykatë në Milano u zhvillua sot në lidhje me çështjen midis Rafael Leaos dhe ish-klubit të tij Sporting CP, por nuk u mor asnjë vendim.

TMW raporton se seanca për çështjen Leao përfundoi pas disa orësh në sallën e gjyqit. Është një ngërç i cili në realitet është vetëm shtyrje e vendimit për disa ditë, me kusht që aktgjykimi t’i dërgohet personit në fjalë, përcjell ORAinfo.

Nuk ka një datë të caktuar për marrjen e vendimit, por me sa duket ka gjasa që më shumë të dihet deri në fund të muajit. Është seanca e fundit për këtë çështje dhe gjyqtari ka rezervuar të drejtën të shqyrtojë disa përjashtime të bëra nga mbrojtja.

Prandaj, brenda dy javësh Leao duhet të dijë se sa (nëse ka) është urdhëruar të paguajë, gjë që mund të përshpejtojë bisedimet për rinovimin./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme