Learta shkon në Zvicër, poston foton më të bukur me nënën e saj

Learta Jakupi, tashmë është një emër shumë i dashur për audiencën e saj.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit me të cilën ka raporte shumë të mira, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një grua shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe menaxhimit të butikut, Learta gjen kohë edhe për vetën dhe shpesh udhëton në shtete të ndryshme.

Së fundi ajo ka vizituar nënën e saj, Dritën në Zvicër. E më vete e kam marrë edhe vajzën e saj, Matinën.

Sa të bukura po duken të tria së bashku në rrugët e shtetit zviceran./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme