Ledina Çelo nusja e Deçanit (Foto)

E hënë, 31 Tetor 2016 – Sakte.net

Ledina Çelo është mjaft e lidhur me rrjetet sociale dhe pothuajse nuk ju ndahet duke sjell çdo moment të jetës.

Së fundmi, ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi teksa shfaqet joshëse dhe tepër seksi.

Këngëtarja dhe modelja duket teksa flet në telefon dhe shikon në drejtim të pasqyrës ndërsa në pah dalin të pasmet seksi, transmeton Telegrafi.

E kjo nuk ka mundur që mos të komentohet dhe komplimentohet prej fansave të këngëtares.

Kujtojmë se Ledina është martuar me boksierin deçanas, Naim Kabashin.