Ledri i paarritshëm, një milion klikime për “A jena mirë” (Video)

E mërkurë, 26 Tetor 2016 –  Sakte.net

Si gjithmonë i paarritshëm dhe me shumë suksese, Ledri Vula vazhdon të mbetet ndër reperet më të pëlqyer.

“A jena mirë”, titullohet kënga më e re e realizuar nga “Big Bang” e që i sjelli edhe njëherë epitetin e hitit dukë kaluar kështu një milion klikime në kanalin “Youtube”.

Si duket Ledri s’ka të ndalur çdo këngë e tij padyshim që shndërrohet në hit, shkruan /IndeksOnline/.