Ledri në ‘përcjellje’ të policisë (Foto)

Këngëtari Ledri Vula ka publikuar një foto në të cilën shihen disa vetura të policisë prapa tij.

Fotografinë e ka shkrepur jashtë Kosovës, pasi që është i angazhuar nëpër mbrëmje nëpër Evropë, shkruan lajmi.net.

Mbishkrimi i Ledrit sipër fotografisë është “Pablo n’percjellje ?” dhe shumë komente kishin ardhur në adresë të tij, pas publikimit të fotografisë.

Kënga e fundit e Ledrit është ‘Pablo’ të cilën e solli në bashkëpunim me Lumi B, Gjikon dhe Skerdin dhe për vetëm 10 ditë nga publikimi  i saj ka marrë 1 milion e gjysmë klikime. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme