Ledri Vula dhe Young Zerka bëhen bashkë, publikojnë hitin e tyre “Nona”

Dy artistët e njohur të muzikës shqiptare Ledri Vula dhe Young Zerka publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri.

Kënga që mban emrin “Nona” u publikua gjatë ditës së djeshme për fansat.

Bashkëpunimi i tyre ka ritme verore dhe nuk mund t’i rezistoni kërcimit.

Kënga është realizuar me videoklip dhe është xhiruar në disa vende të ndryshme.

Këngën mund ta dëgjoni më poshtë:/a.k/noa.al/ 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme