Ledri Vula feston sot ditëlindjen

Ledri nuk është lënë pa surprizë

Reperi i njohur dhe shumë i kërkuar nga publiku shqiptar, Ledri Vula feston sot ditëlindjen, ai mbush plot 31 vjet.

E në këtë ditë të veçantë urimet nuk munguan.

Familjarët, miqtë, kolegët dhe fansat e Ledrit janë treguar të kujdesshëm në këtë pjesë dhe qysh në orët e hershme të mëngjesit e kanë uruar reperin me fjalët më të mira.

E sigurisht Ledri nuk është lënë pa surprizë, madje edhe pa një torte të mrekullueshme mbi të cilën shkruante se e duan shumë.

Ledri ditëlindjen e tij të 31-të po e pret me shumë suksese në karrierë./21Media

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme