Ledri Vula qan live në emision për Adelën, ja çfarë thotë për ish të dashuren (Video)

E shtune, 29 Tetor 2016  –  Sakte.net

Reperi i njohur, Ledri ka qenë i ftuar sot në emisionin Top Show ku dhe ka folur për herë të parë për thashethemet që e donin atë ti kishte dhënë fund lidhjes me vajzën e ish Kryeprokurorit, Adela Sollaku.

“Unë Adelën e kam dashur shumë, e dua akoma dhe ajo është një prej njerëzve që më ka dashur dhe respektuar më shumë”- ka thënë ai.

I pyetur nga opinionistja Albana Osmani nëse mund të rikthehen sërish bashkë, ai ka thënë vetëm se nuk i dihet.

Në vështrimin e tij dallohet sytë e mbush me lot, gjë që tregon se ai po e vuan ndarjen nga Adela.

https://web.facebook.com/tch.topshow/videos/vb.144397001268/10153879559091269/?type=2&theater

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme