Leonora Jakupi bëhet nusja më e bukur, vishet me dimija e dallamë

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

E së fundme Leonora ka publikuar një foto të veshur me dimijë e jelek ngjyrë ari.

Nuk dihet se me çfarë rasti i ka veshur këto tesha, megjithatë ajo dukej nusja më e bukur. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme