Leonora Jakupi plot stil rrugëve të Hungarisë (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për stilin e saj.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë plot elegancë, duke qëndruar gjithmonë përkrah me trendet, shkruan lajmi.net.

Në disa imazhe që këngëtarja ka publikuar së fundi në rrjete sociale, ajo vjen plot stil siç bën çdo herë në secilën paraqitje të saj.

Leonora po qëndron për pushime në Hungari dhe duket se po kalon kohë të mrekullueshme atje. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme