Leonora Jakupi shkëlqen në fotosesionin e fundit (Foto/Video)

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të bukura shqiptare.

Ajo sa herë që publikon fotografi në llogaritë personale të rrjeteve sociale vërehet sharmi dhe eleganca.

Këto elemente nuk i përjashtoi as në fotosesionin e fundit, ku këngëtarja ka shkëlqyer me pozat që ka bërë, transmeton Telegrafi.

Këto fotografi i ka realizuar për të promovuar kreacionet e fundit të kreatorit Valdrin Sahiti.

Theksojmë se këngë e fundit e drenicases ishte ‘Të kam jetë’, i cili u publikua vitin e kaluar dhe deri më tani ka është shikuar mbi 2.1 milionë herë në YouTube. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme