“Lind” on, klipi më i ri i Lindon Berishës, “Summer Luv” (Video)

Sakte.net / e Shtunё 24 Shtator / 21:03

Këngëtari Lindon Berisha sapo ka publikuar klipin e tij më të ri me titull “Summer Luv”.

Duket se vera e zgjatur e Lindonit do të na shoqërojë edhe në këto ditë vjeshte nën ritmet e këngës së tij të fundit.

Lindon Berisha së shpejti do të rrëfejë detaje nga videoklipi dhe projektet e tij për të ardhmen ekskluzivisht në “Express Rozë”.

https://www.youtube.com/watch?v=emkLj52NDDc

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme