Linda Halimi shkëlqen në Eurovision

Përfaqësuesja e Shqipërisë, Linda Halimi, ka shkëlqyer në paraqitjen e saj në gjysmëfinalen e parë të edicionit të sivjetmë të Eurovisionit.

Halimi në Ukrainë u ngjit e katërta në skenë, menjëherë pas Suedisë, Australisë dhe Gjeorgjisë.

“World” mban titullin kënga të cilën ajo e performoi sonte.

© KOHA.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme