Liverpooli me ofertë për Payet

Liverpooli raportohet se ka shprehur interesim për mesfushorin Dimitri Payet, i cili ka kërkuar largimin nga West Ham Unitedi.

29-vjeçari ka refuzuar të luajë për ekipin e Slaven Biliqit, derisa po detyron klubin që ta shesë gjatë këtij afati kalimtar.

Klubi anglez ka refuzuar ofertën prej 19.1 milionë funteve nga Marseille, derisa Chelsea raportohet se është duke përgatitur një ofertë për të.

Sipas Cheshire Today, Liverpooli është duke monitoruar situatën e francezit dhe është duke menduar të ofrojë 25 milionë funte për të.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme