Lojtarёt e Greqisё dhe Shqipёrisё pёrleshen me grushta (FOTO)

Ndeshja e shpresave e luajtur sot në Greqi, mes kёsaj të fundit dhe Shqiperisë nuk kaloi pa incidente.

Siç mund të shihni në fotot e mëposhtme ndeshja u shoqërua edhe me momente tensioni mes të dyja skuadrave ku nga të dyja kishte futbollistë të ndёshkuar edhe me karton të kuq.

Ndeshja nuk u transmetua në asnjë televizion grek apo shqiptar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme