Lori Hoxha këtë herë është vërtetë pa mendje (Foto)

Trashëgimtares së Top Channel Lori Hoxha duket se i pëlqejnë shumë fotot, e sidomos ato pa mendje.

 

Këtë herë ajo ka postuar në një të tillë ndërkohë që këtë herë është vërtetë pa mendje. Si gjithmonë Lori është veshur në mënyrë mjaft elegante dhe shik duke treguar anën e saj si fashioniste./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme