Lori Hoxha zbulon të preferuarin e saj në Big Brother? (Foto)

Gjatë mbrëmjes së djeshme trashëgimtaria e Top Channel, Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet një pjesë nga Big Brother dhe pikërisht momenti kur po fliste Damiano rreth sherrit të tij me Ervinin dhe Olsin.

 

Përmes këtij publikimi duket se Lori ka treguar se kë preferon në këtë edicion të Big Brother./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme