Lorik Cana, menaxher i Kombëtares?

Lorik cana pritet të rikthehet në Kombëtare

Sigurisht jo më si lojtar, por në rolin e lënë bosh prej Alban Bushit.

“Panorama Sport” shkruan se ish-kapiteni dhe Ervin Bulku janë kandidatët kryesorë për postin e menaxherit të kombëtares.

Bulku prej kohësh është bërë pjesë e stafit të Kombëtares, ndërkohë që tani me shumë mundësi edhe Cana do të bëjë të njëjtën gjë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme