Lorit ka një tjetër profesion,ja cili është(VIDEO)

Lori Kaçka është njëra ndër këngëtaret e cila është shumë akitve nëpër dasma dhe mbrëmje muzikore.

 

Ajo së fundmi, ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur për shumë gjëra.

Ndër të tjera ajo ka treguar se cili është profesioni i saj, por që nuk e praktikon asnjëherë.

Për ta kuptuar këtë, klikoni në linkun e mëposhtëm.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme