Luana si Luana, lum që e ka nana! (Foto)

E bukura e shqiptarisë, Luana Vjollca di si të përshtatet në çdo pozë që merr.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale si Facebook, Instagram etj. E në foton e fundit të postuar në Instagram, Luana shkëlqen si gjithmonë, shkruan Indeksonline.

Me një palë veshje të markës së njohur Calvin Klein, Luana ka vënë në pah gjoksin e formësuar, këmbët seksi dhe fytyrën engjëllore.

Luana mban në duar një parfum të cilit mesa duket po i bën reklamë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme