Luana Vjollca sot vjen me klipin e ri

Luana ka paralajmëruar për projektin e saj më të ri muzikor.

Ajo ka postuar një video të shkurtër ku shihen xhirimet e klipi dhe ka postuar disa fotografi me dukjet që do të shfaqet në klip.

Gjtihashtu Luana ka postuar në Instastory një fotografi ku ka shkruar datën kur do të publikohet klipi dhe është pikërisht 12 korriku.

Kënga pritet të jetë një hit veror dhe Luana si gjithnjë duket shumë seksi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme