Lufta virtuale më e nxehtë se kurrë, Roza Lati i prezanton ‘të dashurit’ Aurela Hoxhës (Foto)

Prej disa ditësh ka nisur një luftë virtuale mes moderatores Roza Lati dhe modeles Aurela Hoxha.

 

E para nisi Roza e cila gjatë një interviste është shprehur se ajo nuk ishte Aurela Hoxha që i dashuri i saj ta çonte me pushime në Maldive.

Ndërkohë Aurela ka replikuar në distancë se ajo nuk e ndan të qeranë me të dashurin e saj dhe se nuk e bën gjoksin me klering. Por duket se nuk ka vonuar përgjigjia nga Lati e cila përmes një postimi në Instagram, ku ka publikuar një foto me qentë e saj është shprehur se ata janë të dashurit e saj me të cilët nda qeranë dhe pushimet në Thailand. Gjithashtu ajo ka shtuar ndër të tjera se paguan vetë për çdo gjë dhe në darkë e bën gjumin e qetë.

“Ju prezantoj te dashurit e mi. Me njerin ndajm leket e qeras gjysem per gjysem, dhe me tjetrin shkojm pushime ne Thailand. Gezohem qe ca individe dine fjalen klering… kur e gjithe jeta e tyre eshte klering duke filluar nga fotot e huazuara nga modele te huaja dhe i shesin sikur jane vete ato (rrofshin vipat e bllokut qe na hapin syte ne kete gje) dhe me makina te huazuara.

Te qenurit nje person publik eshte gje e mire sepse te ofrohen shume gjera for free, sa keq qe asaj nuk i ka ndodhur kjo gje. Fundja une cdo gje qe kam bere e kam deklaruar… dhe eshte per te qeshur qe te gjithe me kane mbeshtetur… ne te kundert me disa individe… Nuk jam 35 vjec qe te fle me prinderit dhe per me teper asnjehere nuk jam hequr si miliardere.

Pushimet e mia i paguaj une. Kafet e mia i paguaj une. Qeran time e paguaj une. Leckat e mia i paguaj une dhe e di cfare….. naten fle me seder te paster dhe duke buzeqeshur… dhe duke menduar… ne oren 06.30 duhet te zgjohem se kam pune,”-përfundon postimi I Latit në Instagram. Nuk dihet nëse pas këtyre fjalëve do të kemi sërish një reagim nga Aurela Hoxha./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme