Luis Fabiano “nokauton” gjyqtarin (Video)

Një incident i pabesueshëm ka ndodhur në natën e së dielës në ndeshjen e luajtur në Brazil ndërmjet Vasco dhe Flamengo.

Luis Fabiano pasi bëri një ndërhyrje nga mbrapa në lojtarin kundërshtar u ndëshkua me karton të verdhë nga gjyqtari i ndeshjes.

Ky ndëshkim e zemëroi shumë ish-sulmuesin e Portës dhe Sevillës, ku nuk arriti të mbajë vetën dhe i dha një të shtyrë gjyqtarit.

Gjyqtari nuk e kurseu dhe nxorri menjëherë të kuqin, për ta larguar nga loja Luis Fabianon. /IndeksOnline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme