Luksi i tepërt, Packer ndahet nga Mariah Carey

E enjte, 27 Tetor 2016 – Sakte.net

James Packer ka hequr dorë nga të qenit i fejuari i Mariah Carey, sipas raportimeve të reja.

Sipas publikimit të të përditshmes autraliane Woman’s Day, miliarderi 48-vjeçar ka lënë këngëtaren për shkak të shpenzimeve të pafundme të saj.

Madje, Mariah i kishte kërkuar dhe një shumë të madhe parash për hapjen e show-t të saj personal televiziv, “Mariah’s World”. “Gjithçka ka përfunduar,” konfirmoi një mik i familjen publikisht këtë javë. “Dëshira e Mariah-s për t’ja ekspozuar botës jetën luksoze nuk i pëlqente shumë James”, tha ai.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme