Madrid nuk humb kohë, gjen zëvendësuesin e Mbappes te Milan

Real Madrid, nuk ka humbur kohë dhe ka gjetur zëvendësuesin e Mbappes.

Pasi ka humbur Kylian Mbappe, AS raporton se Real Madrid po përgatitet të kthejë vëmendjen te ylli i Milanit, Rafael Leao, përcjell ORAinfo.

Anësori portugez ka qenë një zbulim për kampionët e Serisë A këtë sezon dhe në moshën 22-vjeçare, ka ende shumë potencial për të dhënë maksimumin e tij dhe të bëhet ylli i madh./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme