Majk dhe Majlinda pas shumë kohësh pranë njëri-tjetrit (Foto)

Reperi i njohur Majk dhe Majlinda Zeka që nga dita e martë kanë kaluar kohën së bashku me djalin e tyre Roan.
Ata janë fotografuar nga fansat gjatë kohës kur Majku po e parkonte veturën ndërsa Majlinda po e mbante Roanin.

Dyshja vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes së mediave rozë dhe jeta e tyre private është vënë në fokus edhe të fansave.

Ende nuk dihet nëse dyshja ka përmirësuar raportet mirëpo reperi shumë shpesh po publikon fotografi në krah me djalin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme