Majlinda në gjysmëfinale do të përballet me Nakamuran

Japonezja Misato Nakamura është kundërshtarja e radhës e Majlinda Kelemndit në Lojërat Olimpike Rio 2016.

Nakamura mposhti rusen Natalia Kuziutina dhe në gjysmëfinale do të përballet me kampionen e botës, xhudisten kosovare Majlinda Kelmendi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme