Man Utd-Griezmann, lajm i madh

Skuadra e Jose Mourinhos është gati për t’u përballur me një operacion që mund kushtojë rreth 100 milionë euro, sepse kaq është klauzola e tij me Atletico Madrid.

Gazetën britanike “The Independent” shkruan se përfaqësuesit e lojtarit francez kanë disa muaj negociata me Manchester United madje dhe Griezmann është shumë i interesuar për të ndryshuar ambient, raporton Albeu.

Girezmann dhe United mendohet se kanë arritur një akord verbal, por tashmë duhet të gjendet dhe me United. Gjithsesi nuk do të jetë aspak një operacion i thjeshtë, pasi Atletico zorë se do ta lërë të largohet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme