Manchester City – Barcelona, formacionet (Foto)

E martë 01 Nëntor 2016 – Sakte.net

Manchester City dhe Barcelona do të përballen sonte nga ora 20:45, në Etihad, në kuadër të xhiros së katërt të Ligës së Kampionëve

 

E përditshmja sportive katallane, “Sport”, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Luis Enrique dhe Pep Guardiola në këtë takim pritet të aktivizojnë lojtarët më të mirë të mundshëm që kanë në dispozicion, përcjell Express.

Ndeshjen e parë, të zhvilluar në Camp Nou, e ka fituar Barcelona me rezultat të thellë 4:0. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme