Manxhukiq afron Juven edhe më shumë te finalja

Mario Manxhukiq ka kaluar Juventuisin në epërsi në përballjen e dytë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Monacos.

Goli i kroatit i shënuar në minutën e 33-të e afron kampionin italian edhe më shumë te finalja, pasi tash rezultati i përgjithshëm në dy ndeshjet është 3 me 0 dhe Monacos i duhet të shënojë tre gola në Torino.

© KOHA.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme