Mariah Care mban ende unazën e ish të fejuarit

Këngëtarja Mariah Carey është ndarë nga ish i fejuari, miliarder James Packer, por ajo ende e vë unazën 35 karatësh.

Madje këtë unazë ajo nuk e largon as kur është me të dashurin e saj të ri, Brian Tanaka.

Ajo së bashku me të dashurin dhe fëmijët e saj janë fotografuar në Los Anxhelos.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme