Marina Vjollca ikën nga Top Channel, televizioni ku do e shohim

Prej më shumë se një viti flitet për një largim të moderatores Marina Vjollca nga televizioni Top Channel, ekran ku nisi karrierën e saj dhe ku arriti kulmin e suksesit.

Por pas shumë vitesh, tashmë ajo nuk do të jetë më pjesë e Top-it.

Që nga muaji shtator, Marina do të jetë pjesë e televizionit Klan, duke shkëputur përfundimisht çdo lidhje me Top Channel.

Mësohet se asaj i është besuar një program të sajin, në orët e pikut të audiencës mes 20 dhe 23.00.

Pritet të zbulohet se çfarë formati do të drejtojë Marina, e cila vjen në Tv Klan në krahë të emrave të njohur si Blendi Fevziu, Ardit Gjebrea, Arian Çani, Rudina Magjistari, Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj, Alketa Vejsiu dhe Aldon Lipe.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme