Marina Vjollca tërheqëse edhe pa grim (FOTO)

E dashura e Getuar Selimit shumë shpesh paraqitet pa grim.

Marina Vjollca gjithmonë është pjesë e lajmeve rozë, për dukjen e saj.

Ajo para disa minutave ka publikuar një fotografi në Instagram ku duket shumë bukur pa grim, dhe padyshim se kjo fotografi nuk ka mundur të ik pa u komentuar.

Ishin fansat e këngëtares që i dhanë komplimente për pamjen./Arbresh.info

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme