Mashkulli që i preu venat për Shkurte Gashin (Foto)

Ndonjëherë arti të shpien edhe në çmenduri.E kjo gjë i ka ndodhur edhe Shkurtes e cila me zërin e saj kishte prekur në shpirt adhuruesit duke shpier kështu deri në ekstremitet, shkruan revista

Ndonjëherë arti të shpien edhe në çmenduri.

E kjo gjë i ka ndodhur edhe Shkurtes e cila me zërin e saj kishte prekur në shpirt adhuruesit duke shpier kështu deri në ekstremitet, shkruan revista Kosovarja.

Shkurta suksesin më të madh e ka treguar me muzikën tallava, por së fundmi edhe me balada.

Vlen të përkujtohet edhe rasti kur një fans i saj kishte gjakosur dorën dhe Shkurta doli me postim publik duke kërkuar nga të gjithë ata që e duan të mos bëjnë gjëra të tilla por të shprehin dashurinë në forma tjera. E kush nuk e do Shkurtën ?/Kosovarja/

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme