Mbrojtësin e Liverpullit e tradhëton gruaja me një rojtar pyjesh (Foto)

Mbrojtësi i Liverpool Dejan Lovren ka zbuluar lajmin më të hidhur mbase në jetë. Ai ka zbuluar bashkëshortja Anita kishte aferë jashtëmartesore me një mik të saj të vjetër.
Kjo ka qenë edhe arsyeja se pse ai kishte munguar në Euro 2016 ngaqë ai kishte zbuluar se gruaja e tij kishte një aferë me një punëtor pyjesh.
Ylli kroat i futbollit, i cili iu bashkua Liverpoolit për 20 millionë euro në vitin 2014 dhe fiton 65,000 euro në javë, u tradhtua nga gruaja e tij me një person të quajtur Dario Torbic, i cili besohet të fitojë vetëm 200 euro në muaj.
Qifti ishte bashkë prej 16 vitesh dhe tani ata janë duke bërë përpjekje që ta shpëtojnë martesën nga e cila kanë edhe dy fëmijë./Sakte.net
më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme