McKresha përkrah modeles së njohur amerikane (FOTO)

Edhe pse ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri, ai gjithmonë është aktiv.

McKresha momentalisht është duke qëndruar në Amerikë, ku po merr pjesë në koncerte të ndryshme, shkruan arbresh.info.

Përpos koncerteve duket se reperi është duke u mar edhe me diçka tjetër.

Fotografi i njohur shqiptar Fadil Berisha ka treguar se reperi ka realizuar një fotosesion tek ai, dhe jo i vetëm.

Kresha shihet se përkrah tij ka modelen amerikane Lucelania Sierran./Arbresh.info