Më e mirë e ëma se e bija, Çiljeta prezanton nënën

Në  Ditën Ndërkombëtare të Femrës me 8 Mars secili prej nesh urojmë nënat, motrat, mikeshat etj. Këtë e kanë bërë edhe vipat shqiptarë të cilët në rrjetet sociale kanë uruar nënat e tyre. Me foto dhe dedikime ata kanë shkruar fjalët më të bukura kushtuar njeriut më të shtrenjtë.
CILEJTA-1
Një nga ato është dhe këngëtarja Çiljeta, e cila ka postuar një foto së bashku me mënën e saj. Siç e shihni në foto, Çiljeta dhe nëna e saj janë si dy pika ujë dhe duken sikur janë dy motra. Fotoja shoqërohej dhe me një urim të veçantë.

“E di si i thon kti muabeti ….me Ta fut i joti ?????edhe ne foto ma mer mi nona Linda Mami me e Mir ne bote ? ??shoqa Ime me e ngusht Motra Ime mbeshtetja Ime me e madhe ne jet’- shkruan këngëtarja shqiptare në Instagram.  /Sakte.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme