‘Me kerr e me Kali’, Adelina Ismaili shfaqet duke u relaksuar me djalin e saj gjatë pushimeve në Zvicër

Adelina Ismaili është një këngëtare që në çdo kohë merr vëmendje me imazhet e ndryshme që publikon, duke shkëlqyer gjithmonë.

Momentet e shumta ajo ndan me personat e rëndësishëm, duke reflektuar gjithmonë me pozitivistet, përcjell ORAinfo.

Ajo se fundmi po i kalon pushimet me burrin dhe djalin e saj në Alpët e Zvicrës.

Nga atje, Adelina ka sjell disa video ku shfaqet duke u relaksuar me djalin e saj.

‘Me kerr e me kali’, Adelina shihet duke u shetitur me djalin e saj.

E ky i fundit se bashku me mamin e saj po e shijojnë në maksimum gjithë shëtitjen.

Ndërsa burri i Adelinës i bën video gjithë kohës. /ORAinfo/

Shikojeni reagimin nënë e bir…

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme