Më në fund erdhi koha të njiheni me nënën e Luizit, qenka një zonjë e rëndë

Luizi është një ndër personazhet më të njohur për momentin në shqiptari.

Ai ka bërë për vete gjithë publikun me sjelljet dhe batutat e tij, përcjell ORAinfo.

Luizi vazhdimisht e përmend familjen, sidomos prindërit e tij.

E në foton më poshtë mund të shihni nënën e tij, kur ka qenë e re.

Nga kjo foto kuptohet se nëna e tij qenka një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme