Mediat angleze: Barça favorit për Verrattin

Sipas tabloidit britanik, The Sun, Barcelona është favorite për ta transferuar Marco Verratti nga PSG.

E ardhmja e Marco Verratti do të jetë një nga temat më të nxehta të kësaj vere. Reprezentuesi italian pritet të largohet nga PSG-, derisa shumë skuadra janë hedhur në sulm që ta transferojnë atë.

Por, sipas ‘The Sun’, Barcelona është favorite për t’a transferuar Verrattin për 75 milionë euro.

Sipas tabloidit britanik, Verrattin do të përshtatej në sistemin e Barcelonës.

Përveç Barcelonës, Verratti kërkohet nga Interi, Juventusi dhe Chelsea. /Sovrani. info/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme