Melania Trump dhe ish-zonjat e para të Amerikës në ditën e inaugurimit [foto]

Melania Trump është paraqitur me shumë stil në ditën e inaugurimit të burrit të saj Donald Trump, transmeton Koha.net.

Daily Mail ka lavdëruar paraqitjen e saj dhe të thjeshtë, kurse ka publikuar edhe disa foto të ish-zonjave të para të Amerikës se si dukeshin në ditën e inaugurimit.

46 vjeçarja, ishte e veshur me një fustan me ngjyrë të kaltër, ndërsa edhe taket dhe dorezat i kishte me ngjyrë të njëjtë. Ajo është krahasuar me ish-zonjën e parë, Jackie Kennedy në inaugurimin e vitit 1971.

Michelle Obama 2009

Laura Bush 2001

Hillary Clinton 1993

Nancy Reagan 1981

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme