Menaxheri ia mbledh “betë” Erës e Ledrit (Foto)

Pritja e organizuar nga Ambasada e Shqipërise në Kosovë për nder të festës së flamurit 28 Nentorit ka bërë bashkë shumë njerëz.
Të pranishëm ishin edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi dhe kolegu i saj Ledri Vula, shkruan lajmi.net.

Ata u shoqëruan nga menaxheri i tyre Faton Shoshi i cili publikoi edhe një foto të përbashkët me ta në llogarinë e tij në Instagram.

Në foton e postuar, pozicioni që Shoshi ka marrë duket sikur po ua mbledhë ‘betë’ atyre.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme