Mënyrë e veçantë si e thërrasin të dashurën e princit Harry

Meghan Markle aktualisht është në një lidhje me princin Harry, dhe ka zbuluar nofkën që i kanë vendosur njerëzit e saj të afërm.

35-vjeçarja ka treguar disa detaje të jetës së saj në blogun The Tig, ku ka shkruar për planet dhe dëshirat për këtë vit.

Duke iu përgjigjur pyetjeve Meghan thotë: “Nofka ime është Meg, MM, M&M dhe Lule (kështu më ka thirrur mamaja që e vogël)”.

Ajo nuk tregoi se cilën prej këtyre nofkave përdor Princi Harry, apo nëse ata kanë emrat e tyre privatë që përdorin për njëri-tjetrin.

Ndërsa princi Harry e quajti veten “xhaxhi i shokuar” (Funcle) në lindjen e princit George, sipas The Telegraph.

Meghan ka treguar dhe detaje të tjera nga jeta e saj, në një artikull të quajtur “Biseda me Meghan Markle”. Duke reflektuar për jetën ajo shkruan: “Ndihem mjaft e lumtur, e gëzuar dhe e kënaqur që kam gjithçka që do të doja. Më shumë surpriza, aventura, mundësi për tu rritur, ditë të mbushura me të qeshura, ushqime të mrekullueshme dhe më shumë frymëzim. Gjithmonë e më shumë frymëzim”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme