Mercedes AMG GT 4, veturë si në ëndërr (Foto)

Kur bëhet fjalë për vetura të veçanta të cilat fitojnë zemrat e të gjithë adhuruesve të makinave, duhet të flasim për veturat e Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz AMG GT 4, është një super veturë, super luksoze, mjaft e bukur dhe shumë e shpejtë, transmeton lajmi.net

Me një motor 4.0 litër, V8 me 805 kuaj fuqi, AMG GT 4 shpejtësinë 0-100kmh e arrinë për 3.0 sekonda.

Shikoni fotografitë e kësaj super veture.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme