Mercedes Benz prezanton makinën e së ardhmes (video)

Të gjithë duan të kenë një makinë të tipit të fundit, super luksoze dhe me teknologjinë më të mirë të mundshme, por jo të gjithë mund ta kenë. Ditët e fundit, kompania Mercedes Benz ka prezantuar prototipi e saj më të ri me publikun.

Makinë, e cila konsiderohet si Mercedes Benzi i të ardhmes, ka bërë provën e parë në rrugë dhe nuk ishin të paktë njerëzit që ndaluan ta admironin.

Përveç shikimeve kurioze të njerëzve në rrugë, prototipi ka marrë shumë reagime dhe në faqen zyrtare të kompanisë në “Facebook”, duke shprehur shqetësimin se shoferët mund të zëvendësohen në një të ardhme jo të largët nga robotët..

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme